Formy wysyłki


Wszystkie nasze przesyłki realizowane są firmą kurierską Siódemka S.A. (www.siodemka.pl), ze względów organizacyjnych
nie ma możliwości wysyłki Pocztą Polską. Koszt przesyłki nie podlega negocjacji, obejmuje on koszt materiału do pakowania (kartony, folia stretch, taśma klejąca, niezbędne oznaczenia przesyłki) jak również koszty pracy ludzi odpowiedzialnych za pakowanie przesyłek. Z wyżej wymienionych powodów nie ma możliwości wysłania swojego kuriera po nasze przesyłki.

UWAGA!!!

Sposób postępowania przy odbiorze przesyłki

  • Podpisz list przewozowy i zapłać pobranie (o ile paczka była za pobraniem wysłana).
  • W obecności kuriera przy odbiorze paczki otwórz ją i sprawdź jej zawartość pod względem zgodności z zamówieniem i nienaruszonej zawartości.
  • Jeżeli z zawartością paczki jest wszystko w porządku (towar zgodny z zamówieniem i nieuszkodzony) kurier odjeżdża i poniższe punkty już nie mają znaczenia.
  • Jeżeli zawartość paczki jest niezgodna z zamówieniem lub uszkodzona należy spisać protokół szkody wraz z kurierem w którym opisuje się dokładnie uszkodzenie lub niezgodność, sposób zapakowania paczki itp.
  • Oryginał protokołu szkody należy odesłać do nas wraz z dokumentem zakupu i skontaktować się w celu wymiany towaru na nowy lub zwrotu gotówki.